MÖBLER / Bord / Sybord 8181334
nr 818 1334
Sybord
1800-tal, höjd: 75
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:46:39
29/3 17:41:24
250 kr
30/3 16:43:50